Отзывы

Свешников Максим Витальевич 20.05.2020
Ужасный сервис. Ужасный способ оплаты. Очень долги заказывали с nike.com. После того, как кросовки приехали в Украину, мне никто не перезвонил. пришлось самому звонить и сразу же отправили реквизиты для оплаты. Не советую.
Дима 14.04.2020
Заказал кроссовки и штаны с Adidas, очень сильно переживал так как отзывы очень плохие. Сроки были 3-4 недели. Заказ оформил 25.03 забрал с новой почты 14.04 (20 дней). Всё прошло отлично. Переживания были ЗРЯ. Решайте сами работать с этой компанией или нет, но у меня всё прошло отлично!
Дима 14.04.2020
Заказал кроссовки и штаны с Adidas, очень сильно переживал так как отзывы очень плохие. Сроки были 3-4 недели. Заказ оформил 25.03 забрал с новой почты 14.04 (20 дней). Всё прошло отлично. Переживания были ЗРЯ. Решайте сами работать с этой компанией или нет, но у меня всё прошло отлично!
Дима 14.04.2020
Заказал кроссовки и штаны с Adidas, очень сильно переживал так как отзывы очень плохие. Сроки были 3-4 недели. Заказ оформил 25.03 забрал с новой почты 14.04 (20 дней). Всё прошло отлично. Переживания были ЗРЯ. Решайте сами работать с этой компанией или нет, но у меня всё прошло отлично!
Евгений 25.03.2020
Заказал кроссовки, очень доволен ценой и временем доставки- пришли через две недели, чего я даже не ожидал в условиях всемирного карантина. Даже в обычное время, у разных сервисов, бывают ситуации что ждать приходиться больше месяца. В общем я доволен сервисом, жаль только что из за карантина негде носить эти кроссовки.
Владислава 18.02.2020
Ну, що ж, настала і моя черга залишити свій відгук про послуги компанії Unitrade Express. Перш за все, хочу зазначити, що замовляла з-за кордону саме через компанію-посередника вперше, і між USAinUA і Unitrade Express мій вибір впав все ж на останню. Причини: ціна (розсіл вийшов доволі суттєвий при однакових обіцяних термінах доставки) +, додаткові до посилки опції (страхування і тп) і також їх вартість. В цілому, сервісом я залишилася задоволена саме тому, що косметика(яку якраз і замовляла) прийшла ціла і в ідеальному стані, за що доволі сильно переймала (в посилці були тіні, які, як самі розумієте, доволі легко можуть просто зіпсуватися при перевезенні). Але завжди є як хороше, так і погане. Почнемо з мінуса, за якай все ж не зніму зірочки, бо прочитала до цього відгуки інших людей про цю компанію і в прицнипі це очікувала: в цілому, за період очікування посилки довелося дзвонити в компанію близько 4 разів - на кожному етапі обробки посилки. Спочатку дуже довго не оновлювався статус про прибуття посилки на склад в штатах, і тільки після мого дзвінка він оновився, потім довго посилку не відправляли і, знову ж таки, відправили тільки після дзвінка, аналогічно довго чекала про повідомлення на приблизну дату доставки в Україну (+1 дзвінок), і довелося подзвонити ще раз, щоб нагадатися і посилку відправили у моє місто. ПЛЮСИ: 1) Дуже привітний сервіс, оператори добре виконують свою роботу, переходять на мову спілкування клієнта. 2) Немає обману. Ніхто мої гроші не вкрав, посилку не вкрав, на рахунок якоїсь інформації під час двінків не брехав (накшталт так-так, вже їде, завтра буде). 3) Бюджетно. В порівнянні з іншими компаніями, ціни в Unitrade Express дуже приємні, як на доставку, так і на супутні послуги. 4) Пакування. Мені моя посилка приїхала в пакуванні від офіційного магазину, за що дякую в тому чіслі компанії-перевізнику, так як знаю, що дуже часто пакування замінюють на більш дешеве для доставки вж по Україні (зменшення обєму вантажу). В моєму випадку такого не було, саме тому все приїхало ціле і неушкоджене. Дуже дякую за співпрацю, думаю, що в подальшому буду замовляти саме через вас. Але, все ж, попрацюйте трохи над відстеженням відправлень і оновленням статусу в особистих кабінетах користувачів. Буде і менше дзвінків, і менше нервів, і нам, і вам, як то кажуть :) П.С. По термінах доставки не експерт, моя посилка їхала майже 1,5 місяці, що мене цілком влаштовувало.
Гадзевич Лариса Вячеславовна 11.02.2020
Все было хорошо, Но последний раз добавили стоимость веса за чужую куртку в моей посылке, которую я вернула. После каждого моего звонка, менеджер меняла у меня в кабинете 3 раза вес моих покупок и стоимость одного товара поменяла , он получился без скидки промокода, но выкупали его по скидке.
Тетяна Шевельова 03.02.2020
31 грудня залишила відгук про моє 14 крайнє замовлення, оскільки в посилці не вистачало 2 позицій, з натяком на те, що працівники можуть бути причетні до зникнення товару. Отже протягом 3 тижнів ми зясовували ситуацію з магазином, і прояснили позиції з відсутнім товаром, гроші були повернуті. Дуже рада тому факту, що можу довіряти працівникам Unitrade. І в складній ситуації Вікторія та Олена надали всі необхідну мені інформацію та допомогу в проясненні, зясуванні того, що стосується замовлення. І на випадок складних, великих за кількістю позицій замовлень сама буду та раджу іншим замовляти перевірку товару на складі в США.
Скороход Михайло 16.01.2020
Майже рік тому розпочав свою співпрацю з Юнітрейд з негативного відгуку - більше десятка посилок затрималися майже на 2 місяці, але протягом року все налагодилось до принятних термінів (+- 14 днів) і от тепер хочу похвалити Юнітрейд за якісну роботу та обслуговування. Замовив 5 посилок 30.12 - саме на Новорічні свята і вже 4 січня отримав смс про відправлення посилки із США, а 13-го січня все було відправлено безпосередньо мені. Здавалось би ті самі 14 днів, але потрібно врахувати напружений графік та декілька днів вихідних тому був приємно здивований термінами доставки. Окремо хотів би подякувати операторам, які при виникненні певної проблеми повязаною з магазином-відправником уважно вислухали та намагалися допомогти у вирішенні питання, та й взагалі додзвонитися або дочекатися зворотнього дзвінка займає лічені хвилини, що теж вказує на якісний сервіс. Тому хочу подякувати за відмінний сервіс та хочу порекомендувати Юнітрейд, як надійний та хороший сервіс покупок. p.s Ще б доставку з Англії - ціни не було б;)
Онищук Анатолий Иванович 05.01.2020
Первый раз заказал доставку у этой компании, доволен. Заказ шел ровно месяц, но это так долго скорей всего из-за праздников. Здесь дешевле, чем у USAinUA, у которой раньше заказывал. Еще понравилось - доставка Новой Почтой бесплатно. Мелочь, но приятно. Рекомендую.

Оставить отзыв

Отправить