Змінено адресу складу в США. Новий склад в безподатковому штаті Делавер. Деталі в розділі Контакти.

Отзывы

Tsymbal Kostiantyn Maksymovych 13.04.2024
Будь ласка , якщо хтось все ж зумів знайти актуальні номери телефонів цієї компанії, надайте будь ласка , мій номер 0636421527 (вайбер, телеграм, вацап) раніше все було ок, але нещодавно замовляв, вже місяць як їм прийшла, а інфи нуль, номери не дійсні , звязатись ніяк не можна, відчуваю себе гімном)))
Tsymbal Kostiantyn Maksymovych 13.04.2024
Будь ласка , якщо хтось все ж зумів знайти актуальні номери телефонів цієї компанії, надайте будь ласка , мій номер 0636421527 (вайбер, телеграм, вацап) раніше все було ок, але нещодавно замовляв, вже місяць як їм прийшла, а інфи нуль, номери не дійсні , звязатись ніяк не можна, відчуваю себе гімном)))
Tsymbal Kostiantyn Maksymovych 13.04.2024
Будь ласка , якщо хтось все ж зумів знайти актуальні номери телефонів цієї компанії, надайте будь ласка , мій номер 0636421527 (вайбер, телеграм, вацап) раніше все було ок, але нещодавно замовляв, вже місяць як їм прийшла, а інфи нуль, номери не дійсні , звязатись ніяк не можна, відчуваю себе гімном)))
Александр 29.10.2023
Посилки не отримав, пройшло пів року, тягнулось дуже довго і не зрозуміло, потім звязався по телефону із колишнім сотрудником цієї компанії, спитав чи може допомогти, він звязався з директором, і вже тоді мені написали на вайбер, що мої посилки з амазон ви получили і відправили в Україну, і скинули мені фото моїх посилок, потім ще місяця два я чекав, казали що все гаразд, що скоро отримаю, але не отримав, тому що вони загублені на таможеному складі перевізника, так мені відповіли, і попросили надати номер картки для повернення коштів, і протягом двох тижнів кошти повернулися на картку, шкода, але краще так, ніж нічого, була не погана компанія, пять років через неї робив замовлення, але щось у них пішло не так, телефони дивиться тут в відгуках, гадаю що вам теж все повернеться!
Коченко Игорь Николаевичь 09.10.2023
Також багато разів користувався послугами данноі компаніі тому знову заказав доставку коли перевізник написав що товар доставлений а на сайті компаніі статус незмінювався почитав відгуки в мене тільки одне питання якщо багато людей звертались до поліціі чому сайт досі незаблокували та невидалили
Коченко Игорь Николаевичь 09.10.2023
Також багато разів користувався послугами данноі компаніі тому знову заказав доставку коли перевізник написав що товар доставлений а на сайті компаніі статус незмінювався почитав відгуки в мене тільки одне питання якщо багато людей звертались до поліціі чому сайт досі незаблокували та невидалили
Игорь Колесник 15.06.2023
Кто-нибудь знает телефоны компании или как с ними связаться?
Игорь Колесник 15.06.2023
Кто-нибудь знает телефоны компании или как с ними связаться?
Олександр 16.05.2023
Напишіть кто вже подали заяви у поліцію, і як можна звязатися, дякую.
Александр 16.05.2023
Зрозуміло чому немає відповіді, це шахрайство, нажаль я не прочитав відгуки, сподівався що ви порядочна людина, буду звертатися до поліції і також через інших, найдемо!

Оставить отзыв

Отправить